Tijdens deze stage leer je het onderste deel van een hertenpoot verwerken tot een uniek mand of buidel.
Al sinds de oertijd jaagt de mens op dieren om te overleven. Vanuit respect voor het leven dat wordt genomen, geloven wij dat je een dier zo volledig mogelijk moet benutten. In deze unieke Stage brengen we dat principe écht tot leven.
Onze hockskin bags worden gemaakt van de verse huid van het onderste deel van hertenpoten, delen die vaak worden weggegooid, terwijl ze juist vol potentieel zitten. Door ze zorgvuldig te verwerken, ontstaat een unieke mand of buidel van leder en gedroogde rauwe huid. Tijdens het drogen wordt de rauwe huid stevig en vormvast, waardoor jouw creatie niet alleen prachtig oogt, maar ook duurzaam en functioneel is.
Wat mag je verwachten? Tijdens deze unieke tweedaagse workshop leer je:
Iedere deelnemer ontvangt 4 poten van een edel- of damhert. Samen villen we de poten en begeleiden we je stap voor stap in het maakproces. Of je nu een beginner bent of al ervaring hebt met ambachtelijke technieken, je wordt uitgedaagd, geïnspireerd en begeleid op jouw niveau.
Aan het einde van het weekend ga je naar huis met:
Tijd om vorm te geven aan jouw unieke stuk.
Na het bekijken van inspirerende voorbeelden ga je ontwerpen, knippen, naaien en afwerken. En natuurlijk ... bewonderen wat je zelf hebt gemaakt.
Voel je nieuwsgierigheid al kriebelen? Schrijf je snel in en ontdek hoe je met wat de natuur biedt iets écht persoonlijks en unieks kunt creëren.